Regal

Eshop www.catCAT.cz nabízí kvalitní krmivo pro kočky, granule a konzervy.
krmivo Leonardo krmivo Fromm Family krmivo pro kočky Power of Nature krmivo pro kočky OmniPro krmivo Arden Grange krmivo Regal krmivo Nuova Fattoria krmivo Bewi cat

Regal 11 zboží

Holistické krmivo Regal U.S. Grain´s
Představujeme americkou holistickou značku Regal, která používá výhradně suroviny v potravinářské kvalitě, odmítá geneticky upravené suroviny, nepřidává chemické konzervanty, barviva, umělé aromatické látky, odpady z výroby. Výrobce odmítá testování na zvířatech.

Díky speciálnímu technolog. procesu - pomalému zpracování při nízkých teplotách - je krmivo vysoce stravitelné. Regal je typický hlavně složením - jako hlavní zdroj živočišného proteinu používá krůtí moučku, která je lehce stravitelná. Krůtí maso obsahuje vysoký podíl bílkovin (které jsou potřeba pro obnovu a správné fungování buněk) a nízký podíl tuku. Samozřejmostí všech receptur Regalu je vyvážený obsah omega-6 a omega-3 kyselin pro udržení zdravé kůže a lesklé srsti, dále komplex chondroitinů z mořských korýšů a měkkýšů pro podporu kloubního systému a obsah prebiotik a probiotik pro lepší trávení a funkci střev.

Kromě krůtích receptur nabízí Regal i vynikající zvěřinu, jehněčí nebo lososa.
Novinka na českém trhu - americké krmivo holistické krmivo Regal

Jak už to tak u naší firmy bývá, zákazníci kteří s námi spolupracují jsou zvyklí na maximální kvalitu krmiva pro psy. Těm skalním je jasné, že u nás, když šáhnou po jakékoliv značce, že se nezmýlí.

Laťka je nasazena vysoko a my si ji nemůžeme dovolit podkročit. Navíc jsou zde i očekávání, že naše firma příjde zase s nějakým tím zajímavým špekem. A tak hledám, hledám, sleduji co ve světě nového, co by právě pro naše zákazníky by mohlo být zpestřením jídelníčku jejich miláčka. Nabídka krmiva pro psy je relativně široká, jenže když to vezmu z úhlu našeho pohledu na krmivo pro psy, hmátnout po tom správném produktu, který splňuje naše kriteria je velmi obtížné. Kromě produkce na Evropském trhu sledujeme i tu z takzvaných třetích zemí mimo Evropskou unii.

Jelikož jsem si řekl, že v dnešní náročné době, je třeba dělat i věci neočekávané, oslovil jsem americkou firmu Regal Pet Food. K mému překvapení se mi obratem ozval jejich manažer pro export s kterým jsem se měl možnost poznat osobně před zhruba šesti lety. Slovo dalo slovo a následovala rychlá výměna názorů, otázek a následných odpovědí. Musím říci, že odpovědi, kterých se mi dostávalo mne ujistily , že právě jimi vyráběné krmivo pro psy Regal bude pro nás další správnou volbou .

Regal je holistické krmivo s patnáctiletou tradicí. Z jeho širokého portfolia pro vaši představivost bych vypíchnul několik luxusních chuťovek. Mezi ně patří například Regal venison – kompletní krmivo s divočinou, které je vhodné pro dospělé psy a to i psy trpící alergiemi na hovězí maso, ryby, vepřové, nebo pšenici. Mezi zdroje použitých uhlohydrátů ve variantě s divočinou je použit málo se v recepturách krmiva pro psy vyskytující čirok.

Zajímavá se mi jeví i málo vídaná varianta Regal Large Breed Puppy Turkey, což je kompletní krmivo pro štěňata velkých a obřích plemen od třech týdnů do 12 měsíců.

Krůta ve štěněcím krmivu opět nebývá mnoho vidět. Je to nepochybně tím, že kvalitní krůtí moučka je velmi drahá dietní surovina. Tudíž z mého pohledu velmi ideální surovina pro výrobu štěněčího krmiva pro psy.. Kdo hledá rybí krmivo, naplní svá očekávání u varianty Regal salmon. Lososová moučka, brambory, proso, špenát, mrkev, celer. To je jen několik málo z uvedených vstupních surovin tohoto skvělého holistického krmiva pro psy.

Tak jako u žádné špičkové značky nechybí v Regalu ani štěněcí a dospělácká varianta z jehněčího. Holistické, to znamená vícesložkové. V jednotlivých formulích krmiva pro psy je použito více zdrojů živočišného proteinu, ale i více druhů uhlohydrátů. Celková šíře nabídky Regalu je tak velká, že nevybrat si z něj je skoro umění. Věřím, že stejně jako toto krmivo pro psy oslovilo nás, osloví i vás, naše věrné zákazníky.

První test na živo u našich domácích psů proběhl perfektně. Krmivo kromě optimálního suroviného složení je velmi chutné, je pejsky dobře přijímáno. Celkově vynikající dojem z krmení umocňují i pestré a líbivé obaly.

Více informací o ameristické holistické řadě krmiva pro psy, která nepochybně obohatila náš trh najdete na našich autorizovaných webech www.krmivo-pro-psy.com www.dogdog.cz www.catcat.czIng. Gerhard Stein


  Třídit podle:
ceny za kilo: od nejnižší       ceny za balení: od nejnižší       názvu: od A po Z


Kategorie

Výrobci


NOVINKY EMAILEM