krmivo pro kočky Leonardo

Eshop www.catCAT.cz nabízí kvalitní krmivo pro kočky, granule a konzervy.
krmivo Leonardo krmivo Fromm Family krmivo pro kočky Power of Nature krmivo pro kočky OmniPro krmivo Arden Grange krmivo Regal krmivo Nuova Fattoria krmivo Bewi cat

krmivo pro kočky Leonardo 24 zboží

Superprémiové kmivo pro kočky Lelcando

Německé superprémiové krmivo pro kočky. Ve všech recepturách Leonardo naleznete široké spektrum přírodních surovin doplněných vitamíny a minerály. Podílem živočišných bílkovin (až 90% bílkovin je v krmivech Leonardo původem z masa, což je mnohonásobně vyšší hodnota, než tomu bývá zvykem) v krmivu splňuje Leonardo nejpřísnější kritéria pro dlouhodobě bezpečnou výživu koček. Leonardo - krmivo s garancí kvality, představuje důraznou podporu perfektní kondice.

Kočka se tak může cítit skvěle. V neposlední řadě kočkám znamenitě chutná. Vzhledem k důležitosti výživy v životě koček distribuuje výrobce krmiv firma Bogro svá krmiva Leonardo pouze tam, kde má jistotu kompletního odborného poradenství zákazníkům. Všechny suroviny použité pro výrobu krmiv Leonardo jsou testovány ve státem akreditovaných laboratořích. Státní zdravotní testy SRN garantují nejvyšší možnou zdravotní bezpečnost. Naprosté odmítání surovin pochybné kvality je zásadní součástí péče firmy Bogro o zdraví Vašeho psa. Nejsou použity žádné chemické konzervanty, barviva, zchutňovadla, sója ani rostlinné proteinové koncentráty, "krmné maso", "krmné obiloviny", geneticky modifikované suroviny, syntetické antioxidanty - tuky v krmivu jsou chráněny vitamínem E a rozmarýnem.

  Třídit podle:
ceny za kilo: od nejnižší       ceny za balení: od nejnižší       názvu: od A po Z


Kategorie

Výrobci


NOVINKY EMAILEM