DOPLŇKY KRMIVA PRO KOČKY

Eshop www.catCAT.cz nabízí kvalitní krmivo pro kočky, granule a konzervy.
krmivo Leonardo krmivo Fromm Family krmivo pro kočky Power of Nature krmivo pro kočky OmniPro krmivo Arden Grange krmivo Regal krmivo Nuova Fattoria krmivo Bewi cat

DOPLŇKY KRMIVA PRO KOČKY 17 zboží

GRIZZLY SALMON OIL - lososový olej

Grizzly Salmon oil poskytuje řadu Omega-3 mastných kyselin, včetně Omega-3 mastných kyselin EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). Omega-3 mastné kyseliny jsou velice důležité pro blahobyt vašich miláčků. Denní podávání Grizzly Salmon oil podporuje celkové zdraví psů i koček. Jedním z prvních viditelných výsledků bude zdravá a lesklá srst.
Grizzly Salmon oil je výráběn výhradně z volně žijících aljašských lososů a je připravován zároveň s filety určenými pro lidskou spotřebu. Vývážená směs hodnotných mastných kyselin je podpořena přidáním extraktu z rozmarýnu. Čistě přírodní produkt Grizzly Salmon oil obsahuje antioxidanty a vitamíny, které se běžně vyskytují v lososech. Je jemně extrahovaný a je vyráběn v nejmodernějším výrobním závodě, který zpracovává pouze lososové produkty vysoké kvality. Kompletně uzavřená a postupná vnitřní extrakce zajišťuje, aby byl olej chráněn před vzduchem do doby než ho napumpujete do misky vašeho miláčka.
Bylo prokázáno, že Omega-3 mastné kyseliny mají dobrý vliv na zdraví srdce u psů, koček i lidí. Hrají klíčovou roli při udržení nízké hladiny cholesterolu, stabilizování nepravidelného srdečního rytmu (arytmie) a snížení krevního tlaku. Omega-3 mastné kyseliny také fungují jako přírodní způsob ředění krve. Přirozeně omezují shlukování krevních destiček (tzv. agregaci krevních destiček), což může vést ke komplikacím, jako jsou krevní sraženiny a z nich plynoucí riziko mrtvice. Je-li Grizzly Salmon Oil podáván dle doporučení, přirozené vyvážení mastných kyselin zajistí organizmu dostatečný přísun velkého množství Omega-3 mastných kyselin.
Jak u psů tak i u koček může ve vyšším věku dojít k omezení hybnosti, ztuhnutí kloubů a onemocnění artritidou. Tyto příznaky zánětu mohou vést k nepříjemným pocitům a výrazně omezit pohyblivost a výdrž. Vědecké studie prokázaly, že Omega-3 mastné kyseliny mohou zmírnit ztuhlost kloubů, otoky, citlivost a celkovou únavu. Četné studie uvádějí, že tito jedinci trpící zánětlivými chorobami, kteří pravidelně přijímají Grizzly lososový olej, jsou úspěšnější v boji s artritidou.
Revmatoidní artritida, lupus, Raynaudova choroba a další autoimunitní choroby výrazně snižují kvalitu života. U stravy s vysokým obsahem Omega-3 mastných kyselin byl prokázán nárůst schopnosti přežít u lidí s autoimunitním onemocněním. To je pravděpodobně zapříčiněno tím, že Omega-3 mastné kyseliny pomáhají tepnám – stejně jako mnoha jiným částem těla – odolávat zánětlivým onemocněním. EPA a DHA jsou v této funkci úspěšné, neboť mohou být přeměněny na přírodní protizánětlivé látky zvané prostaglandiny a leukotrieny, které pomáhají snížit zánět a bolest.
Grizzly lososový olej pomáhá udržet pokožku a srst vašeho miláčka zdravou, pokožka poté nesvědí a vede k menšímu vypadávání srsti. Správný poměr Omega-3 a Omega-6 mastných kyselin je důležitý pro prevenci degenerativních stavů jako jsou zánětlivá ložiska, mastná srst nebo suchá a svědivá pokožka. Vědecký výzkum deklaruje poměr mastných kyselin v rozmezí 1:3 až 1:6. Poměr mastných kyselin v Grizzly Salmon oil je 9:1, což je 3krát více než u jiných lososových olejů na trhu.
Grizzly Salmon Oil voní po oceánu a má bohatou chuť čerstvých ryb, která většině psů a koček od prvního okamžiku zachutná. Můžete dokonce zaznamenat příznaky zdravé "závislosti" na Grizzly Salmon Oil!

  Třídit podle:
ceny za kilo: od nejnižší       ceny za balení: od nejnižší       názvu: od A po Z


Kategorie

Výrobci


NOVINKY EMAILEM